Interaktywny miś – zabawka na miarę czasów?

Gadatliwy, zabawny, słodki – poznajcie interaktywnego misia, który ma szansę stać się hitem wśród najmłodszych.

Drew Olanoff z The Next Web zamieścił krótką recenzję produktu o nazwie HappiTaps. Jest to współczesna wersja misia-przytulanki, która w czasach popularności tabletów i smartfonów z pewnością przypadnie do gustu najmłodszym.

HappiTaps wyprodukowany został przez firmy Tiptap i Infantino. Pozwala zamienić iPhone’a w interaktywnego, gadającego (jak widać na filmie poniżej – nawet bardzo rozmownego) misia. Do zestawu dołączonych jest kilka prostych gier. Choć nie mamy możliwości przetestowania misia na reprezentancie grupy docelowej to jesteśmy przekonani, że sukces byłby ogromny.

Misia można karmić, bawić się w gry, śpiewać piosenki czy położyć spać. Zupełnie jak w popularnych onegdaj zabawkach Tamagotchi…

Zestaw HappiTaps dostępny jest w sklepach Apple Store za 20 dolarów. Aplikacja w App Store jest darmowa z opcją zakupów wewnętrznych (głównie są to dodatkowe gry).

A jeśli ktoś jednak nie lubi misiów to mamy dobra wiadomość – producenci zapowiadają, że wkrótce pojawi się interaktywny piesek.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry