Internauci stawiają na Pudziana

W najbliższy piątek 11 grudnia odbędzie się XII gala Konfrontacji Sztuk Walki (KSW), podczas której – strongman Mariusz “Pudzian” Pudzianowski zmierzy się z bokserem Marcinem Najmanem.

Tak jak w przypadku ostatniej głośnej walki bokserskiej pomiędzy Andrzejem Gołotą i Tomaszem Adamkiem, również i tym razem Internauci masowo głosują na swoich faworytów opisami graficznymi w komunikatorze Gadu-Gadu.

W poprzedniej bokserskiej walce stulecia Adamek kontra Gołota większość Internautów spośród 130 tys. głosujących się nie pomyliła i ustawiła opis graficzny ze zwycięzcą – Tomaszem Adamkiem. Kogo wskażą Internauci tym razem? Które argumenty okażą się mocniejsze? Siła i sprawność Pudziana czy doświadczenie ringowe Najmana?

Internauci mogą głosować na swojego faworyta ustawiając specjalnie przygotowany przez GG opis graficzny – dostępny poprzez stronę http://www.gadudodatki.pl/opisygraficzne/walka.

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry