Internautów życie intymne

Rusza badanie seksualności polskich internautów. 33 pytania na temat relacji seks – internet. Jak często się kochamy? Czego oczekujemy od znajomości zawartej w Sieci? Czy zdarzyło nam się odbyć stosunek z osobą poznaną w internecie? Czy korzystamy ze środków poprawiających naszą sprawność seksualną? – między innymi na takie pytania odpowie polski internauta. Od  2 do 15 grudnia może wziąć w nim udział każdy użytkownik Sieci. Badanie dostępne jest na stronie seksownebadanie.pl. Pytania do ankiety opracował znany polski seksuolog – prof. Zbigniew Izdebski.

W badaniu może wziąć udział każdy pełnoletni internauta. Wystarczy wypełnić formularz dostępny pod adresem seksownebadanie.pl. Wypełnienie kwestionariusza jest całkowicie anonimowe i trwa ok. 10 minut. W celu zachęcenia internautów do wzięcia udziału w projekcie, dla wybranych osób, które w ankiecie dodatkowo zakończą w najciekawszy sposób zdanie „Zdrowie seksualne to…” została przygotowana nagroda w postaci zestawu kosmetyków.

Badanie seksualności polskich internautów stanowi element edukacyjnej kampanii Polpharmy na temat zdrowia seksualnego i wpisuje się w inne działania edukacyjne związane ze zdrowiem seksualnym, takie jak np. Ogólnopolski Program Zdrowia Seksualnego czy serwis www.zlotysrodek.com.

Podstawowym celem, jaki stawiają przed sobą organizatorzy kampanii jest zwrócenie uwagi na fakt, że zdrowie seksualnego jest ważnym elementem naszego życia.  Działania edukacyjne mają zachęcać  do podejmowania tematów związanych z seksualnością, zarówno z partnerem jak i w kontaktach z lekarzem.

Badanie prof. Izdebskiego realizuje Centrum Badań Marketingowych INDICATOR na zlecenie firmy farmaceutycznej Polpharma.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top