Internet airbites już w Poznaniu i Wrocławiu

air bites Polska rozszerzył działalność o kolejne dwa miasta. Z początkiem października firma otworzyła nowe oddziały w Poznaniu i Wrocławiu, gdzie ma już pierwszych stu klientów.

Firma rozpoczęła działalność w Krakowie i Warszawie, tam w przeciągu zaledwie kilku miesięcy zdobyła ponad cztery tysiące klientów. Dzisiaj startuje w Poznaniu i Wrocławiu, gdzie ma już biura, pracowników i pierwszą setkę klientów. Mieszkańcy tych miast zyskali tym samym nowego, konkurencyjnego gracza wśród dostawców szerokopasmowych łącz internetowych. W 2006 roku firma zamierza wejść do co najmniej czterech następnych miast Polski, a być może również do innych krajów Europy Środkowowschodniej.

‘Dynamiczne poszerzanie dostępności do szerokopasmowego internetu w Polsce jest jednym z naszych głównych celów. Jego realizację stanowi sukcesywne wchodzenie z naszą pewną i łatwą w użyciu usługą do kolejnych miast. Już dzisiaj dostarczamy stabilny i niezawodny transfer danych 24h na dobę w Krakowie, Warszawie, Poznaniu i Wrocławiu. Docelowo zamierzamy otworzyć oddziały we wszystkich większych miastach, tak aby klient płacąc jeden atrakcyjny abonament z łatwością mógł korzystać z naszej szybkiej sieci na terenie całego kraju.’ – mówi Marcin Jędrowiak, dyrektor ds. rozwoju w air bites Polska.

air bites Polska proponuje szerokopasmowy dostęp do wirtualnej sieci w kilku różnych technologiach (w zależności od dostępnej infrastruktury) umożliwiających transfer danych do 1 Mbit/s, już od 61 zł (74,42 brutto) miesięcznie.

http://www.airbites.net

Wpisy promowane

Wydarzenia

e-Commerce Polska awards
14.05.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry