Internet przyspiesza w ASTER

Opublikowano: 10 maja 2004. Kategoria: Rynek. Tagi:

W poniedziałek, 10 maja 2004 r. ASTER, dostawca telewizji kablowej oraz szerokopasmowego dostępu do Internetu w Warszawie, zwiększy parametry ściągania danych w wybranych pakietach internetowych.

Po 10 maja użytkowniom ASTER zostanie zwiększona przepustowość łącza z 512kb/s do 768kb/s dla danych pobieranych lokalnie oraz z 128kb/s do 192/kbs dla danych pobieranych z internetu.

Dodatkowo, o 2 godziny w ciągu doby (tj. od godziny 1:00 do 11:00), rozszerzony zostanie czas korzystania z oferty specjalnej „Nocne myszkowanie”.

„Nocne myszkowanie” to oferta dla klientów, którzy posiadają pakiet TwójDom, TwójŚwiat lub TwojaFirma. Polega ona na zwiększeniu parametrów pobierania danych z Internetu w godzinach 1.00 – 11.00.

W tym czasie ruch generowany przez klientów jest traktowany jako ruch z zasobów lokalnych i pozwala na osiąganie wyższych prędkości (tj. do 768 kb/s w pakiecie TwójDom, do 1 Mb/s w pakiecie TwójŚwiat lub do 2 Mb/s w pakiecie TwojaFirma).

http://www.aster.pl

Sylwester KozakInternet przyspiesza w ASTER

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.