Internet z Dialogu w TP SA

Telefonia Dialog S.A. oraz TP S.A. podpisały umowę, która umożliwi abonentom TP S.A. korzystanie z usług Dialogu po 1 września 2003.

Abonenci Telekomunikacji Polskiej będą mogli korzystać z połączeń międzystrefowych oraz międzynarodowych za pomocą prefiksu 1011 należącego do Telefonii Dialog S.A. Ponadto abonenci TP będą również mieli do dyspozycji szeroką gamę usług Dialogu w zakresie dostępu wdzwanianego do internetu (m.in. nielimitowany całodobowy dostęp opłacany ryczałtowo – DIALNET Co Dzień).

Umowa ustala szczegółowe zasady wykorzystania infrastruktury telekomunikacyjnej, takiej jak kanalizacja teletechniczna, włókna i strumienie 2 Mbit/s, w celu realizacji 12 punktów styku pomiędzy sieciami TP oraz Telefonii Dialog S.A., jak również zasady billingu, fakturowania i reklamacji abonenckich.

Ponadto na mocy podpisanej umowy możliwe będzie:
– kierowania połączeń od abonentów TP i innych operatorów strefowych, nie posiadających bezpośredniego punktu styku z Telefonią Dialog S.A., po cenach uzasadnionych kosztami,
– rozpoczynanie i zakańczanie połączeń telekomunikacyjnych w sieci strefowej TP lub innych operatorów strefowych, z wykorzystaniem tranzytu w sieci TP,
– udostępnienie łączy w centralach TP oraz pomieszczeń w obiektach TP wraz z infrastrukturą (kanały kablowe, gwarantowane źródła zasilania, miejsce dla urządzeń w pomieszczeniu teletransmisyjnym) w celu realizacji 12 punktów styku sieci TP z siecią Telefonii Dialog S.A.

http://www.dialogok.pl/

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top