Internetowa sprzedaż biletów w PKP INTERCITY

Opublikowano: 25 października 2005. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

W dniu 18 października 2005 uruchomiony został system rezerwacji i sprzedaży biletów kolejowych drogą on-line w firmie PKP Intercity.

'Na zlecenie PKP InterCity wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy mogą teraz w wygodny i bezpieczny sposób dokonać płatności on-line w Internecie za zakup biletu kolejowego.'- mówi Konrad Korobowicz – Prezes Spółki eCard S.A.

Dzięki rozwiązaniu eCard S.A. , każdy klient po zalogowaniu się na stronie internetowej PKP InterCity intercity.pl, może dokonać prostego i szybkiego zakupu biletu. Po wydrukowaniu dokument ten jest dowodem, który upoważnia do przejazdu danym pociągiem. Wprowadzony system umożliwia w bezpieczny i wygodny sposób zakup biletu bez konieczności wychodzenia z domu i straty cennego czasu.

http://www.intercity.pl

Sylwester KozakInternetowa sprzedaż biletów w PKP INTERCITY

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.