Internetowa sprzedaż biletów w PKP INTERCITY

W dniu 18 października 2005 uruchomiony został system rezerwacji i sprzedaży biletów kolejowych drogą on-line w firmie PKP Intercity.

‘Na zlecenie PKP InterCity wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy mogą teraz w wygodny i bezpieczny sposób dokonać płatności on-line w Internecie za zakup biletu kolejowego.’- mówi Konrad Korobowicz – Prezes Spółki eCard S.A.

Dzięki rozwiązaniu eCard S.A. , każdy klient po zalogowaniu się na stronie internetowej PKP InterCity intercity.pl, może dokonać prostego i szybkiego zakupu biletu. Po wydrukowaniu dokument ten jest dowodem, który upoważnia do przejazdu danym pociągiem. Wprowadzony system umożliwia w bezpieczny i wygodny sposób zakup biletu bez konieczności wychodzenia z domu i straty cennego czasu.

http://www.intercity.pl

Wpisy promowane

  • Na czym polega obsługa kadrowo-płacowa?
    Pracownicy będący podstawą każdego biznesu, wymagają umiejętnego i sprawnego zarządzania. Bez tego żaden pracodawca nie będzie w stanie zapewnić swojemu ...
  • Nadzór nad pracownikami terenowymi w firmie
    Kontrola pracy w terenie ma korzystny wpływ na efektywność podejmowanych działań. Dzięki nadzorowi przedsiębiorstwa mogą skuteczniej wykrywać ewentualne nieprawidłowości oraz ...

Wydarzenia

Pytech Summit 2021
09.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry