Internetowe Badanie Płac w Onet.pl

Opublikowano: 4 lipca 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Portal Onet.pl i serwis Wynagrodzenia.pl przygotowały kolejną, trzecią edycję internetowego badania płac. To największe w Polsce badanie poziomu zarobków Internautów jest corocznie przeprowadzane na stronach Onet.pl. W bieżącym roku partnerem portalu jest Sedlak & Sedlak Personnel Consulting.

W 2001 roku ankietę wypełniło 30 000 osób, natomiast w ankiecie zeszłorocznej brało udział dwukrotnie więcej, bo aż 60 000 badanych. Ambicją serwisu jest stworzenie historii zarobków Polaków oraz doradzanie, jak zarządzać własnym wynagrodzeniem.

Nowością tegorocznej edycji listy płac jest przede wszystkim długofalowy charakter badania. Onet.pl zachęca Internautów do stałej współpracy i corocznego udziału w ankiecie, oferując w zamian dostarczenie do skrzynki e-mail ankietowanego wiadomości z indywidualnie wyliczoną prognozą płacy. Wstępne wyniki badań zostaną opublikowane w Onet.pl we wrześniu 2003 roku.

http://www.listaplac.onet.pl

Sylwester KozakInternetowe Badanie Płac w Onet.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.