Internetowe Nagrody Filmowe 2007

Ósma edycja Internetowych Nagród Filmowych rozpoczęła się 2 stycznia. W trakcie dwuetapowego plebiscytu internauci wybiorą laureatów w 14 kategoriach, w tym Najlepszy i Najgorszy Film 2007 roku, oraz w nowej kategorii, jaką jest Offowe Odkrycie Roku. Wyniki zostaną ogłoszone 12 lutego. Pośród osób, które zagłosują rozlosowanych zostanie ponad 200 nagród, w tym 42-calowy telewizor plazmowy.

Plebiscyt organizowany jest przez Internetowy Serwis Filmowy Stopklatka.pl. To jedno z nielicznych wyróżnień przyznawanych w polskim Internecie, w którym rokrocznie tysiące użytkowników podsumowują wydarzenia w świecie filmowym w tak szerokim zakresie. Czytelnicy wybierają nie tylko laureatów, ale także nominowanych – od początku do końca mogą więc decydować o kształcie plebiscytu. Jedynie w przypadku kategorii Offowe Odkrycie Roku internauci nie będą wybierali nominacji. W tym przypadku pięć kandydatur wskaże redakcja działu offowego telewizji Kino Polska, która objęła specjalną opieką medialną właśnie tę kategorię. Czytelnicy będą mogli głosować na laureata już w finałowej rozgrywce. Ósma edycja Internetowych Nagród Filmowych i nowa kategoria do głosowania. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że do jej zorganizowania pozyskaliśmy tak uznanego partnera jak telewizja Kino Polska. Postaramy się, by wszystkie nominowane filmy w kategorii Offowe Odkrycie Roku można było u nas obejrzeć. – dodaje redaktor naczelny serwisu Stopklatka.pl, Krzysztof Spór.

Zwycięzcami ubiegłorocznych Internetowych Nagród Filmowych zostały filmy: “Plac Zbawiciela” (Najlepszy Polski Film) oraz “Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka” (Najlepszy Film). Telewizyjnym hitem okazał się serial “Lost: Zagubieni”, zdobywając już po raz drugi z rzędu nagrodę w tej kategorii. Za najlepszą polską oficjalną stronę internetową uznano stronę do filmu “Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka”.

Typowanie nominacji, a następnie wybieranie zwycięzców odbywa się w następujących kategoriach:
–    Najlepszy Film,
–    Najlepszy Polski Film,
–    Najlepszy Film Animowany,
–    Najlepsza Aktorka,
–    Najlepszy Aktor,
–    Najciekawsze Wydarzenie,
–    Najlepsza Scena Filmowa,
–    Najlepsza Muzyka,
–    Najlepszy Serial Telewizyjny,
–    Najciekawsza Oficjalna Polska Strona Filmu,
–    Czarny Charakter,
–    Najlepsze Wydawnictwo DVD,
–    Najgorszy Film,
–    Offowe Odkrycie Roku (nowość!)

Firmy, dzięki którym przygotowane zostały zestawy nagród, to: Allegro.pl, Promise sklep on-line i VEDIA (sponsorzy główni) oraz Gutek Film, Monolith Films, SPI Video, CD Projekt dzieciom, Grube Ryby, Vision, Kino Świat, Filmowe Wydawnictwo Wojciech Marzec, Monolith Plus (sponsorzy). Współorganizatorem plebiscytu jest telewizja Kino Polska, patronem medialnym Polskie Radio Bis, a partnerami instalki.pl, sendspace.pl oraz ściąga.pl.

www.inf.stopklatka.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry