Internetowe Nagrody Filmowe po raz dziesiąty

Ruszyła dziesiąta edycja Internetowych Nagród Filmowych. W trakcie dwuetapowego plebiscytu internauci wybiorą laureatów w dwunastu kategoriach. Z okazji jubileuszu pojawiła się nowa kategoria – Najlepszy z Najlepszych, w której wyłoniony zostanie najlepszy film ostatnich dziewięciu edycji plebiscytu. Inną formułę przybiera kategoria Najgorszy Film. Głosowanie odbywać się będzie w formie sondy przygotowanej przez portal Plotek.pl. Wyniki głosowania zostaną ogłoszone 26 lutego. Pośród osób, które zagłosują, codziennie rozlosowywane będą atrakcyjne nagrody, m.in. konsole PLAYSTATION 3.

Plebiscyt organizowany jest przez filmowy portal internetowy Stopklatka.pl. To jedno z nielicznych wyróżnień przyznawanych w polskim internecie, w którym rokrocznie tysiące użytkowników głosują na swoje ulubione filmy, kreacje aktorskie, seriale, wydarzenia, czy sceny filmowe. Jubileuszowe 10. Internetowe Nagrody Filmowe to okazja do podsumowania dotychczasowych edycji. I właśnie dlatego jedną z nowych i specjalnych kategorii jest w tym roku Najlepszy z Najlepszych. Spośród dotychczasowych laureatów będziecie mogli wybrać najlepszy film w historii INF. Grono to wygląda imponująco, a pojedynek między nimi zapowiada się bardzo ciekawie. – zachęca Krzysztof Spór, redaktor naczelny portalu Stopklatka.pl.

Czytelnicy wybierają nie tylko laureatów, ale także nominowanych – od początku do końca mogą więc decydować o kształcie plebiscytu. Wyjątkiem są dwie kategorie: Offowe Odkrycie Roku (nominacje ogłosi redakcja działu offowego telewizji Kino Polska, a czytelnicy będą mogli głosować na laureata w finałowej rozgrywce) oraz Najgorszy Film, gdzie przeprowadzona zostanie sonda na łamach serwisu Plotek.pl. To właśnie ten portal wytypuje dziesięć kandydatur do tej nagrody. Spośród dziesięciu filmów internauci wybiorą pięć, a w kolejnym etapie zwycięzcę.

W ubiegłorocznej edycji Internetowych Nagród Filmowych bezkonkurencyjny okazał się film Christophera Nolana „Mroczny rycerz”, który zdobył w sumie sześć nagród. Za najlepszy polski film uznano komedię „Lejdis”. W kategorii Offowe Odkrycie Roku zwyciężył film Krzysztofa Jankowskiego „Ego”.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry