Internetowe serwisy budowlane dla szkół

Wydawca Internetowych Serwisów Budowlanych e-dach.pl, e-izolacje.pl oraz e-instalacje.pl rozpoczął akcję pomocy szkołom budowlanym. Do akcji zaproszone zostały firmy branży budowlanej. Przekazywane przez nie materiały dydaktyczne takie jak programy komputerowe, tablice edukacyjne, narzędzia staną się wyposażeniem szkolnych pracowni technicznych.

Inicjatywa spotkała się z dużym zainteresowaniem i zaangażowaniem firm, które obok pomocy naukowych przekazują na cele akcji odzież, kalendarze i artykuły piśmiennicze. Zebrane materiały zostaną przekazane szkołom, które zwróciły się o pomoc. Dzięki takiemu wsparciu w wielu szkołach będzie można utworzyć pracownie techniczne, a w innych – wzbogacić je w tak potrzebne materiały dydaktyczne.

Trwająca akcja jest pierwszym z planowanego cyklu przedsięwzięć, których celem jest szeroko rozumiana pomoc uczniom szkół technicznych.

Na stronach e-dach.pl, e-izolacje.pl oraz e-instalacje.pl będzie można przeczytać najnowsze informacje o przebiegu akcji, a także dowiedzieć się, które firmy wspierają szkoły.

http://www.e-dach.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry