Internetowy alarm podatkowy – tax alert

Grupa Lakron w ramach prowadzonych serwisów internetowych uruchomiła dwa nowe działy informacyjne Law Alert i Tax Alert. Zawierają one aktualne informacje o najważniejszych zmianach lub planowanych modyfikacjach unormowań w zakresie prawa i doradztwa podatkowego. Usługi te znajdują się na stronach Biura Rachunkowości i Finansów, Firmy Prawniczej oraz można do nich dotrzeć poprzez serwis korporacyjny grupy.

Korzystanie z nich jest nieodpłatne. Do serwisów trafiają informacje uznane przez wyspecjalizowanych analityków – specjalistów w zakresie prawa i podatków – za istotne dla funkcjonowania przedsiębiorstwa. Dzięki nim żaden przedsiębiorca nie przeoczy ważnych zmian w przepisach, które mogą mieć doniosłe znaczenie dla prowadzonej działalności. Na stronach kancelarii prawnej znajduje się także regularnie aktualizowany Biuletyn Prawny, za pomocą którego można uzyskać dostęp do wykazu przepisów prawnych powstałych w latach 2002-2003.

Natomiast na stronach Biura Rachunkowości i Finansów dostępna jest sekcja Biznes Info, która zawiera aktualne informacje dotyczące najważniejszych wskaźników i trendów z zakresu gospodarki, podatków, rynku pracy, wynagrodzeń a także kilkadziesiąt adresów do stron ważnych instytucji, gazet, informacyjnych serwisów internetowych i baz teleadresowych. Dostęp do wszystkich wymienionych narzędzi jest bezpłatny a informacje są regularnie uzupełniane i aktualizowane.

http://www.lakron.pl
http://www.rachunkowoscfinanse.pl
http://www.prawniczafirma.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

e-Commerce Polska awards
14.05.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry