InternetowyKantor.pl będzie szukać nowych klientów wspólnie z Sales & More

Opublikowano: 25 stycznia 2013. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Z początkiem roku InternetowyKantor.pl rozpoczął strategiczną współpracę z agencją mediową Sales & More, której celem ma być akwizycja nowych klientów oraz edukacja na temat korzyści wymiany walut w internecie.

internetowykantor

wyborze agencji Sales & More zdecydowało zrozumienie naszych oczekiwań i stworzenie planu działań opartego na długofalowej współpracy. Ważnym aspektem było dla nas także bogate doświadczenie agencji we współpracy z firmami z sektora finansowego – powiedział Paweł Kyć, dyrektor marketingu InternetowyKantor.pl.

Z usługi InternetowyKantor.pl skorzystało już ponad 70 tys. klientów, a oszczędności wynikające z wymiany walut po korzystniejszych kursach niebawem osiągną poziom 70 mln zł.

Sylwester KozakInternetowyKantor.pl będzie szukać nowych klientów wspólnie z Sales & More

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.