Apple: iPad 2 w kwietniu?

Na przełomie lutego i marca ruszyć ma produkcja następcy tabletu firmy Apple, donoszą źródła. Specyfikacja iPad’a 2 nie jest znana – ma być jednak wyposażony w przednią kamerę, port USB oraz nowy ekran. Do sprzedaży trafić ma w kwietniu.

Apple: iPad 2 w kwietniu? 1Serwis DigiTimes przekonuje, że Apple zamówiło w chińskiej fabryce Foxconn Electronics pierwsze 400-600 tys. sztuk iPad’a 2. Urządzenie do sprzedaży trafić miałoby w kwietniu – rok po premierze swojego poprzednika. Przedsprzedaż pierwszego iPad’a rozpoczęła się bowiem w marcu bieżącego roku, a urządzenia trafiły do właścicieli pod koniec kwietnia. Od tygodnia iPad dostępny jest także oficjalnie w Polsce.

Pierwsze informacje na temat startu produkcji nowego tabletu mówiły o styczniu przyszłego roku. Termin miał zostać przesunięty ze względu na potrzebę przeprowadzenia dodatkowych testów oprogramowania urządzenia.

Apple nie podaje specyfikacji swoich urządzeń przed ich oficjalną prezentacją. Serwis DigiTimes, powołując się na chiński dziennik Economy Daily News informuje, że iPad 2 wyposażony będzie prawdopodobnie w przednią kamerę do wideorozmów, port USB do ładowania urządzenia, ekran wykonany w technologii Retina oraz żyroskop.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Kampania "To jest Twój biznes"
01.12.2022 - 31.01.2023
Program społeczny TOP Women w e-biznesie
15.01.2023
Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

Przewiń do góry