iPad mini już w produkcji?

Firma Apple rozpoczęła produkcję mniejszego iPada, donosi WSJ. Czy urządzenie zadebiutuje jeszcze w tym miesiącu?

iPad mini już w produkcji? 1Według źródeł gazety ruszyła produkcja mniejszego tabletu firmy Apple. Urządzenie ma mieć ekran o przekątnej 7,85 cala. Rozdzielczość wyświetlacza ma być mniejsza niż w przypadku większego iPada i nie ma być on wykonany w technologi Retina.

Analitycy przewidują, że wprowadzenie mniejszego tabletu ma być podyktowane coraz większą popularnością urządzeń takich jak Kindle Fire czy Nexus 7. Trudno jednak powiedzieć jakie – oprócz systemu iOS – argumenty szykuje Apple. Być może firma zechce powalczyć ceną przygotowywanego sprzętu.

Czy plotki na temat rychłej, październikowej jeszcze, premiery iPada mini potwierdzą się? Trudno obecnie wyrokować z całą pewnością. Ilość doniesień i przecieków może jednak sugerować, że coś jest na rzeczy.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry