IPFON uruchomia numer alarmowy 112

Opublikowano: 29 września 2005. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Sieć IPFON uruchomiła obsługę numeru alarmowego 112, zgodnie wytycznymi Urzędu Regulacji Telekomunikacji i Poczty.

Każdemu klientowi IPFON przypisano lokalizację jego centrum alarmowego. Dodatkowo abonenci IPFON mogą samodzielnie zmienić wybór tej lokalizacji, dzięki czemu w każdym momencie mogą dodzwonić się do właściwej jednostki ratunkowej.

'Dzięki wprowadzeniu połączeń na numer 112, nasi klienci mogą czuć się bezpiecznie. Mogą zrezygnować całkowicie z usług tradycyjnych operatorów stacjonarnych i korzystać tylko z VoIP' – mówi Bartłomiej Mikołajczak, przedstawiciel sieci IPFON.

Numer 112 to uniwersalny bezpłatny numer, pod który można dzwonić w razie nagłego wypadku, zagrożenia zdrowia, życia, mienia oraz środowiska naturalnego. Obowiązek wprowadzenia telefonu 112 maja wszystkie kraje należące do Unii Europejskiej.

IPFON to nowoczesna, niezawodna i tania telefonia IP wykorzystująca protokół SIP v.2, do korzystania z której nie jest potrzebny komputer. Sieć IPFON udostępnia usługi bez abonamentu i zbędnych formalności wraz z numerami z 11 polskich stref numeracyjnych. Oferuje także szereg usług dodanych, m.in. billing on-line, fax2email, voice2email, prezentacja numeru CLIP, prezentacja / zastrzeżenie numeru CLIR, transfery połączeń, numery alarmowe, blokada kierunków.

http://www.ipfon.pl

Sylwester KozakIPFON uruchomia numer alarmowy 112

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.