Iplay.pl: można legalnie ściągać muzykę

Po kilku miesiącach przygotowań iplay.pl – pionierski polski serwis internetowy oferujący dostęp do muzyki w Internecie uruchomił możliwość ściągania polskiej i zagranicznej muzyki.

Nowy serwis umożliwia użytkownikom nie tylko odsłuchiwanie utworów, ale także ich zapis na dysk, jak również nagrywanie utworów na płyty audio i przenoszenie plików na odtwarzacze przenośnie.Oferta serwisu została specjalnie dostosowana do rynku polskiego, a utwory można ściągnąć na dysk nawet za cenę niższą niż 1 zł.

Do tej pory podpisano kilkadziesiąt umów z wytwórniami płytowymi z Polski i z zagranicy. W ciągu kilku najbliższych tygodni liczba oferowanych utworów zostanie powiększona.

W przeciwieństwie do serwisów muzycznych oferujących muzykę w postaci plików mp3, utwory udostępnione w nowym serwisie Iplay są w formacie wma – zabezpieczone przy wykorzystaniu technologii Microsoft Digital Rights Management, która skutecznie chroni utwory przed nielegalnym i nieautoryzowanym kopiowaniem.

Serwis spełnia wszelkie światowe wymogi stawiane tego typu serwisom przez wytwórnie płytowe (przechowywanie i ochrona plików, raportowanie sprzedaży itp.). Iplay.pl hostowany jest przez warszawską firmę ATM, co gwarantuje stabilne działanie serwisu oraz poprawną obsługę bardzo dużej liczby użytkowników jednocześnie.

Serwis przeszedł gruntowną przemianę. Zmieniono szatę graficzną oraz poprawiono nawigację. Dodano również obsługę kart kredytowych. W ciągu kilku najbliższych dni zostaną również wprowadzone inne formy płatności.

http://www.iplay.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Uczelniach
07.03.2024
19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego
04.04.2024 - 06.04.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top