Iplay.pl umożliwi ściąganie polskiej i zagranicznej muzyki

Opublikowano: 17 maja 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Zgodnie z zapowiedziami za kilka tygodni zostanie uruchomiona nowa wersja muzycznego serwisu iplay.pl.

Zgodnie z zapowiedziami w ciągu najbliższych kilku tygodni zostanie uruchomiona nowa, bardzo oczekiwana przez Internautów wersja muzycznego serwisu iplay.pl.

Nowy serwis umożliwi użytkownikom nie tylko odsłuchiwanie utworów, ale także ich zapis na dysk jak również nagrywanie utworów na płyty audio.
Do tej pory podpisano kilkadziesiąt umów z wytwórniami płytowymi z Polski i z zagranicy.

Internauci będą mieli, więc możliwość zakupu znacznie większej liczby utworów, nie tylko z Polski, ale również m.in. ze Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Szwecji, Francji, Belgii, Hiszpanii, Danii, Niemiec, Australii i Włoch

W przeciwieństwie do serwisów muzycznych oferujących muzykę w postaci plików mp3, utwory, które zostaną udostępnione w nowym serwisie Iplay są w formacie wma – zabezpieczone przy wykorzystaniu technologii Microsoft Digital Rights Management, która skutecznie chroni utwory przed nielegalnym i nieautoryzowanym kopiowaniem.

http://www.iplay.pl

Sylwester KozakIplay.pl umożliwi ściąganie polskiej i zagranicznej muzyki

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.