IPO.pl Toolbar – osobisty doradca finansowy

Podjęcie dobrej decyzji w sferze finansowania inwestycji bywa dla firmy kluczowe, dlatego warto omówić różne opcje z doradcą, który nie tylko ma orientację w pełnej ofercie, dostępnej aktualnie na rynku, ale dodatkowo jest niezależny, a przez to obiektywny w ocenie. Natychmiastowy kontakt z doradcą umożliwia nowe narzędzie dla przedsiębiorców – IPO.pl Toolbar.

Za pomocą internetowego komunikatora, będącego częścią programu IPO.pl Toolbar przedsiębiorca ma możliwość  natychmiastowego skontaktowania się z Doradcą IPO.pl, który postara się udzielić wyczerpujących odpowiedzi na zadane pytania. Usługa Doradztwa On-line dostępna jest dla przedsiębiorców, którzy zainstalują program IPO.pl Toolbar w swojej przeglądarce internetowej.

IPO.pl Toolbar jest pierwszym narzędziem tego rodzaju, dającym  możliwość bezpośredniego kontaktu z doradcą finansowym. Poza tym program pozwala na szybki  dostęp do niezbędnych informacji i baz danych, m.in.:  aktów prawnych, umów i formularzy, wykazu punktów informacyjnych UE,  bazy urzędów skarbowych czy oddziałów ZUS.  IPO.pl Toolbar to także narzędzia przydatne w codziennej pracy, jak czytnik wiadomości RSS, kalkulator czy system umożliwiający pełną analizę techniczną notowań giełdowych.

Poza typowymi narzędziami mającymi usprawnić pracę twórcy IPO.pl Toolbar zadbali także o rozrywkę, w menu umieszczone jest radio, dające dostęp do niezliczonej ilości rozgłośni radiowych. Poza tym także rozrywka intelektualna – gimnastyka umysły za pomocą Sudoku, bo IPO.pl Toolbar powstał po to, by praca stała się lekka łatwa i przyjemna.

Toolbar to niewielki program będący nakładką na przeglądarkę internetową, który dzięki zainstalowanym funkcjom pozwala usprawnić codzienną pracę. Wymaganie do zainstalowania Toolbara IPO.pl. są niewielkie wystarczy Windows 98/Me/2000/XP/Vista i przeglądarka internetowa  Internet Explorer 6.0 lub nowsza, niebawem dostępna będzie także wersja dla przeglądarki Mozilla/Firefox.

www.ipo.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024
I ❤ business & HR
11.06.2024 - 12.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top