Ipolisa.pl – ubezpieczenia online

Ubezpieczenia online przeżywają prawdziwą rewolucję. Wsparciem dla agentów może być Ipolisa.pl.
1 października serwis ipolisa.pl rozpoczął sprzedaż ubezpieczeń komunikacyjnych OC/AC/NW za pomocą nowego narzędzia – kalkulatora OC/AC/NW.

Serwis stanowi internetowe wsparcie dla sprzedaży agentów. Klienci formułują zapytania o produkt ubezpieczeniowy poprzez wypełnienie właściwych formularzy, a Ipolisa.pl wysyła zapytania do współpracujących w terenie agentów.

Wyjątkiem są tutaj zapytania o ubezpieczenia komunikacyjne. Serwis posiada kalkulator 8 największych towarzystw. Wynikiem kalkulacji jest cena oraz szczegółowe porównanie OWU. Klient wybiera zakup, a serwis przekazuje kontakt do lokalnego agenta, który podpisuje umowę i rozlicza składkę.

Ipolisa.pl, jest porównywarką ubezpieczeń wspierającą sprzedaż tradycyjnego kanału dystrybucji jakim są agencje. Stanowi ona naturalną dla sprzedaży direct rozwijanej przez coraz więcej towarzystw ubezpieczeniowych. System sprzedaży Ipolisa.pl wpisuje się w wyniki ostatnich badań przeprowadzonych przez firmę doradczą KPMG z których wynika, że przeszło połowa internautów ma zamiar kupić ubezpieczenie przez internet, ale 42% z nich nie ma zaufania do transakcji drogą elektroniczną. W procedurze Ipolisa.pl to agent przeprowadza transakcję w tradycyjny sposób. Platforma jest otwarta dla wszystkich agentów.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry