iSpot promuje produkty Apple w Chce.to

Sieć sklepów iSpot (www.ispot.com.pl), prowadzona przez oficjalnego polskiego dystrybutora produktów Apple, rozpoczęła współpracę z serwisem internetowym Chce.to (www.chce.to).

Serwis Chce.to umożliwia użytkownikom zakładanie chcelist, czyli spisów rzeczy jakie chcą mieć. W okresie przedświątecznym są to w większości chcelisty wymarzonych prezentów. Gdy użytkownik serwisu umieścił na swojej liście produkt Apple, to obok zdjęcia prezentowany jest odnośnik do tego produktu w internetowym sklepie iSpot. Dzięki temu osoby, które oglądają taką chcelistę mogą łatwo i bezpiecznie kupić wybrany produkt.

Produkty Apple są bardzo popularne na chcelistach użytkowników. Iphone, jest najbardziej “chcianym” produktem w całym serwisie. Chęć jego posiadania zadeklarowało już około 500 osób, a chcelisty na których jest wpisany były wyświetlane 120 tysięcy razy. Dodajmy do tego sporą popularność Ipodów oraz Macbooków i otrzymujemy spory potencjał reklamowy. Planujemy wykorzystać go właśnie współpracując z różnymi sklepami – mówi Marek Małachowski, prezes zarządu chce.to sp. z o.o.

Podobny model współpracy został wprowadzony także ze sklepami z innych branż, jak gizmobox.pl czy siedemnasta.pl. Chce.to zamierza nawiązać współpracę z kolejnymi sklepami, aby ułatwić użytkownikom kupowanie prezentów.

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry