iStockphoto.com ma przedstawicielstwo w Polsce

Opublikowano: 18 czerwca 2012. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Jeden z najbardziej popularnych na świecie serwisów ze zdjęciami, obrazami, filmami i dźwiękami royalty-free zdecydował się na otwarcie biura w Polsce.

iStockphoto.com ma przedstawicielstwo w Polsce 1

To jest idealna okazja dla wszystkich firm, aby korzystać z profesjonalnych zdjęć po „amatorskich” cenach. Wszystkie pliki są sprzedawane na licencji royalty-free – płacisz raz i korzystasz z danego pliku tak długo, jak jest Ci potrzebny – powiedział Dittmar Frohmann, Director International Product. Jest mi niezmiernie miło również poinformować, że udało nam się nawiązać współpracę z Andrzejem Krzysztofowiczem, który stanie przed zadaniem dotarcia z ofertą iStockphoto do nowych klientów i zagwarantowania, że nasz produkt będzie idealnie dopasowany do wymagań polskich użytkowników – dodał Frohmann.

Andrzej Krzysztofowicz posiada wieloletnie doświadczenie w branży online. Pracował przy rozwoju wielu serwisów na polskim rynku, między innymi wspierając ostatnio jednych z liderów w swoich kategoriach – C-date.com i be2.com. Cieszę się, że będę miał okazję reprezentować tak silną markę na polskim rynku. iStock w Polsce już jest świetnie rozpoznawalnym i znaczącym graczem, a więc moim głównym celem będzie zbudowanie jeszcze większej i bardziej zróżnicowanej bazy klientów – dodał Andrzej Krzysztofowicz.

Sylwester KozakiStockphoto.com ma przedstawicielstwo w Polsce

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.