IT.integro wdrożył MBS w Prodac Media

Firma IT.integro poinformował o zakończeniu wdrożenia systemu Microsoft Business Solutions-Navision w firmie Prodac Media Sp. z o.o.

Wdrożenie systemu Microsoft Business Solutions-Navision przeprowadzone przez IT.integro w firmie Prodac Media trwało dwa miesiące – marzec i kwiecień 2003 r. Dodatkowo firma zakupiła niemiecki moduł językowy, dzięki któremu użytkownicy mają możliwość pracy w systemie w języku polskim, angielskim lub niemieckim. Język niemiecki umożliwia kontrolerom finansowym z centrali śledzenia wyników finansowych bezpośrednio w systemie zainstalowanym w Prodac Media Polska.

“System Microsoft Business Solutions-NAVISION w firmie Prodac Media w Polsce został wybrany dlatego, że doskonale sprawdza się w innych oddziałach koncernu. Początkowo planowano, aby polski oddział firmy korzystał zdalnie z systemu zainstalowanego na serwerze w centrali. Jednak problemy oraz wysokie koszty związane z dopasowaniem wersji niemieckiej Microsoft Business Solutions-NAVISION do polskich warunków prawnych spowodowały, że ostatecznie wybrano wariant zakupu osobnej polskiej wersji systemu i instalacji we Wrocławiu. Szybkość wdrożenia, niezawodność i elastyczność Microsoft Business Solutions -NAVISION to atuty, które skłoniły firmę do wyboru właśnie tego systemu. Do tej pory Prodac Media korzystała z prostych programów handlowych polskiej produkcji” – powiedział Wojciech Ratajek, dyrektor Prodac Media Sp. z o.o..

http://www.IT.integro.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry