IV Forum Internetu Obywatelskiego

Opublikowano: 14 stycznia 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Tematem przewodnim IV Forum będzie: „Cyfrowe wykluczenie czyli: Jak zapobiec podziałowi informacyjnemu polskiego społeczeństwa””. Podczas Forum bedzie można uzyskać odpowiedź na pytania: czy problem „Digital Divide” realnie istnieje w naszym kraju” jakie mogą być tego konsekwencje społeczne, ekonomiczne, edukacyjne i kulturowe” Co można zrobić dzisiaj, aby zapobiec takiemu wykluczeniu w przyszłości” Jaka powinna być rola rządu i samorządów, organizacji pozarządowych, mediów i inicjatyw społecznych w kreowaniu skutecznych rozwiązań problemu „Digital Divide””

Internet Obywatelski to niekomercyjna i apolityczna inicjatywa stawiająca sobie za cel rozwój społeczeństwa informacyjnego w Polsce. Do tej pory zorganizowaliśmy trzy spotkania Forum, w których wzięło udział po kilkaset osób. Były one poświęcone głównie kontaktom obywateli z władzą, dostępowi do informacji publicznej, telepracy oraz roli Rządu w budowie podstaw społeczeństwa informacyjnego.

IV Forum Internetu Obywatelskiego odbędzie się 21 stycznia (wtorek, pierwszy dzień targów Komputer Expo 2003) w Warszawskim Centrum EXPO XXI, ul. Prądzyńskiego 12/14.

http://www.egov.pl/4forum/index.php

Sylwester KozakIV Forum Internetu Obywatelskiego

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.