IVP.pl dla inwestorów zagranicznych

Platforma kapitałowa IVP.pl uruchomiła na swoich stronach wersję angielską serwisu z przeznaczeniem dla różnego rodzaju inwestorów indywidualnych – Business Angels zainteresowanych inwestycjami w Polsce.

‘Obserwujemy coraz większe zainteresowanie różnego rodzaju przedsięwzięciami nie tylko w Polsce, ale całym regionie Europy Środkowo – Wschodniej, przede wszystkim ze strony indywidualnych inwestorów z zagranicy’ – powiedział Andrzej Zając, Dyrektor Zarządzający IVP Group.

Z myślą o prezentacji ofert z rynku, IVP.pl nawiązało współpracę z szeregiem organizacji i stowarzyszeń Business Angels, głównie z Wielkiej Brytanii, ale również Niemiec i Monaco.

Aktualnie za pośrednictwem platformy IVP.pl oraz IVPgroup.com można zaprezentować potencjalnym inwestorom lub wystawić na sprzedaż firmę czy nieruchomość komercyjną. Do końca maja br. wystawianie ofert na platformie jest bezpłatne, po tym terminie od oferentów pobierane będą opłaty.

http://www.IVP.pl

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry