Jabler największym dostawcą gier dla Portalu Orange World w Polsce

Firma Mobile Entertainment Europe (mee), wlaściciel portalu Jabler.pl, jest największym dostawcę dla Orange World w roku 2005. Mee rosło dzięki stale i konsekwentnie realizowanej strategii dostarczania markowych gier java wysokiej jakości.

W ramach serwisu Orange World obecnego na www.orange.pl oraz na wap.orange.pl dostępny jest kontent przeznaczony na telefony komórkowe. Produkty te są dostarczane klientom przez stałych partnerów firmy PTK Centertel. W przypadku – gier java, kontent dostarcza sześciu dystrybutorów.

– To był rok ciężkiej pracy – mówi Bartłomiej Wyszyński, Prezes mee. W 2003 roku byliśmy już największym dostawcą gier, w 2004 spadliśmy na drugą pozycję, aby w 2005 z powrotem ubrać żółtą koszulkę lidera – dodaje.

Niebagatelne znaczenie dla tak dobrych wyników mee, miało stworzenie na początku 2005 spółki Gameleons zajmującej się developingiem gier. – Połączenie oferty światowych, markowych gier oraz wysokiej jakości produktów lokalnych przygotowywanych przez gameleons.pl miało decydujący wpływ na nasze dobre wyniki – dodaje Tomasz Witt Dyrektor Sprzedaży mee i wiceprezes Gameleons..

Obecnie w Orange World dostępnych jest kilkaset gier Java dostarczanych przez mee. mee wspólnie z Orange rozwija równocześnie ofertę gier Symbian.

http://www.jabler.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry