Jacek Staszek przechodzi z Allegro do Grupy AMP Media

Opublikowano: 10 kwietnia 2013. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Jacek Staszek, były dyrektor działu handlowego w Grupie Allegro, dołączył do Grupy AMP Media na stanowisko doradcy zarządu oraz osoby odpowiedzialnej za dział client service.

Jacek_StaszekW Grupie AMP Media Jacek Staszek będzie kierował działem obsługi klienta, a w szczególności koordynacją prac zespołu oraz zarządzaniem i nadzorem nad kluczowymi projektami. Ponadto będzie doradzał zarządowi w zakresie rozwoju.

Jacek Staszek przez 6 lat był związany z Grupą Allegro, gdzie pierwotnie pozyskiwał klientów, a następnie budował i prowadził zespoły telesprzedaży i sprzedaży bezpośredniej dla otoMoto, otoDom, otoWakacje, Oferia, iStore, PayU i dużych sprzedających na Allegro. Wcześniej przez 7 lat pracował w GTS Poland.

Sylwester KozakJacek Staszek przechodzi z Allegro do Grupy AMP Media

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.