Jak przenieść sklep internetowy? [infografika]

Opublikowano: 9 czerwca 2016. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Migracja sklepu internetowego na inną platformę jest procesem złożonym, pomyłka czy niedopatrzenie na tym etapie mogą sporo kosztować. Eksperci z Sempai i Atomstore przygotowali infografikę z listą zadań niezbędnych do wykonania z powodzeniem takiego procesu.

Autorami infografiki są:

Adam Cieśla – posiadający dziesięcioletnie doświadczeniem w branży marketingu internetowego, ze specjalizacją w wyszukiwarce Google. SEM Manager w Sempai.

Benedykt Protasiuk – od września 2009 roku zawodowo zajmuje się pozycjonowaniem stron internetowych, jest menadżerem działu SEO w Sempai.

Łukasz Plutecki – od 2000 roku zawodowo związany z branżą internetową. Współwłaściciel Agencji Interaktywnej NetArch. Na co dzień odpowiada za tworzenie strategii e-commerce, definiowanie celów biznesowych oraz realizację systemów e-commerce klasy B2C i B2B. Dyrektor Zarządzający Atomstore.

Migracja platformy e-commerce INFOGRAFIKA

Sylwester KozakJak przenieść sklep internetowy? [infografika]

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.