Jak przeżyć gorący marzec?

Już prawie połowa miesiąca, a Tobie marzec wciąż nie przyniósł odpowiedniej dawki emocji? A co powiesz na sympozjum Programów Partnerskich i konferencję o Irlandii? MAMY ZAPROSZENIA!!!
Program Partnerski wydaje się najprostszym sposobem zarabiania w necie. I tak jest w istocie. Nie potrzebujesz własnego serwisu – wystarczy blog. Nie potrzebujesz działalności gospodarczej – możesz podpisać umowę zlecenie lub o dzieło. Musisz tylko mieć chęć do sprzedawania i garść znajomych.

Potem rzecz się rozkręca, a Ty nabierasz ogłady biznesowej. Przyda Ci się takowa, wszystko jedno czy spodoba Ci się partnerowanie i zaangażujesz się w nie na całego, czy też przejdziesz na bardziej tradycyjną karierę w biznesie.

Łatwo się pisze, ale wiadomo, że najtrudniejszy jest zawsze pierwszy krok. W podjęciu decyzji o wejściu w jakiś Program Partnerski pomoże Ci sympozjum poświęcone Programom Partnerskim – SUPP. Wejdź na stronę i obejrzyj jego program. Sporo ciekawych informacji.

No i sprytny sposób na zaktywizowanie wszystkich, którzy czekają zwykle na ostatni dzwoniek żeby się zapisać. Czekasz na ostatki, płacisz więcej. Proste, a skuteczne.

A oto drugi sposób na rozgrzanie marcowych emocji. Jeśli kręci Cię Irlandia, to na pewno już szykujesz się na 17 marca. Wiadomo, ciemny browar leje się gęsto, zielone koniczynki i mnóstwo krajanów budujących na Zielonej Wyspie Nową Polskę. Ciekawe, kiedyś kolonie podbijano siłą wojska. Teraz wystarczy zaoferować wypłatę w euro, a zamorskie landy z własnej woli wysyłają niewol… pracowników.

W każdym razie świętowanie Dni Św. Patryka niekoniecznie musi oznaczać prostą zabawę. Organizatorzy imprezy o nazwie St.Patrick's Days postawili sobie za punkt honoru przeprowadzenie spotkania głębszego merytorycznie niż litrowy kufel Guinessa. Rynek pracy, historia i tradycja, rolnictwo, biznes – gratka dla pełnokrwistych fanów Irlandii.

Żeby wbić się na tę imprezę, trzeba najpierw zdobyć zaproszenie. Na razie można takie wygrać w konkursie w serwisie biuroprasowe.pl. Niewykluczone, że podobne szanse pojawią się też w innych serwisach. Obserwuj newsy na oficjalnej stronie imprezy www.stpatricksdays.pl, to będziesz wiedzieć gdzie się pojawią. Całkiem fajny patent promocyjny. Generuje trafik.

Z OSTATNIEJ CHWILI !!!

Jako patron medialny otrzymaliśmy pulę zaproszeń na St. Patrick's Days.

Miłośniku/Miłośniczko Irlandii!

Żeby zdobyć zaproszenie, wyślij najszybciej jak możesz maila na adres mariusz(at)e-biznes.pl.

Liczy się szybkość. Na szczęśliwych fanów Irlandii czeka 20 zaproszeń. Honorowane są zgłoszenia grupowe do 5 osób. Odbiór zaproszeń przed samą konferencją.

e-biznes.pl, 2007

Wpisy promowane

Najnowsze wpisy

Scroll to Top