Jak rozpocząć działalność w 3 dni

Opublikowano: 25 kwietnia 2002. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Rozpoczęcie działalności gospodarczej wiąże się z wieloma formalnościami administracyjno-prawnymi, których dopełnienie pochłania wiele cennego czasu.

Lakron Polska skonstruowała specjalną ofertę umożliwiającą szybkie i bezproblemowe otwarcie spółki. „Spółki od ręki” to baza obejmująca kilkadziesiąt spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, które nie rozpoczęły formalnie swojej działalności. Ich sytuacja finansowa nie budzi zatem żadnych wątpliwości. Rejestracja spółki w Urzędzie Statystycznym (REGON) oraz w Urzędzie Skarbowym (NIP) następuje dopiero w momencie zbycia udziałów nabywcy.

Przygotowana przez Lakron Polska procedura zbycia udziałów i zmiany zarządu spółki pozwala przejąć ją przez nowego udziałowca w trzy dni.

Dodatkowym atutem usługi jest fakt, że kapitał zakładowy oferowanych spółek wynosi 4.000,00 zł. Ma to szczególne znaczenie w świetle zmian, które wprowadza Nowy Kodeks Spółek Handlowych (Prawo Spółek). Od 1 stycznia 2001 roku minimalny kapitał założycielski spółki z ograniczoną odpowiedzialnością wynosi 50.000,00 zł.

„Nasza oferta skierowana jest do przedsiębiorców, którzy chcą szybko rozpocząć działalność i którym zależy na sprawnej i fachowej obsłudze. Atrakcyjność usługi zwiększa ponad to niski kapitał zakładowy nabywanych spółek, co umożliwia Klientom zainwestowanie zaoszczędzonych pieniędzy w rozwój swojego biznesu.” – Joanna Paul, Vice Dyrektor Lakron Polska Sp. z o.o.

Sylwester KozakJak rozpocząć działalność w 3 dni

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.