Jak rozpocząć działalność w 3 dni

Rozpoczęcie działalności gospodarczej wiąże się z wieloma formalnościami administracyjno-prawnymi, których dopełnienie pochłania wiele cennego czasu.

Lakron Polska skonstruowała specjalną ofertę umożliwiającą szybkie i bezproblemowe otwarcie spółki. “Spółki od ręki” to baza obejmująca kilkadziesiąt spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, które nie rozpoczęły formalnie swojej działalności. Ich sytuacja finansowa nie budzi zatem żadnych wątpliwości. Rejestracja spółki w Urzędzie Statystycznym (REGON) oraz w Urzędzie Skarbowym (NIP) następuje dopiero w momencie zbycia udziałów nabywcy.

Przygotowana przez Lakron Polska procedura zbycia udziałów i zmiany zarządu spółki pozwala przejąć ją przez nowego udziałowca w trzy dni.

Dodatkowym atutem usługi jest fakt, że kapitał zakładowy oferowanych spółek wynosi 4.000,00 zł. Ma to szczególne znaczenie w świetle zmian, które wprowadza Nowy Kodeks Spółek Handlowych (Prawo Spółek). Od 1 stycznia 2001 roku minimalny kapitał założycielski spółki z ograniczoną odpowiedzialnością wynosi 50.000,00 zł.

“Nasza oferta skierowana jest do przedsiębiorców, którzy chcą szybko rozpocząć działalność i którym zależy na sprawnej i fachowej obsłudze. Atrakcyjność usługi zwiększa ponad to niski kapitał zakładowy nabywanych spółek, co umożliwia Klientom zainwestowanie zaoszczędzonych pieniędzy w rozwój swojego biznesu.” – Joanna Paul, Vice Dyrektor Lakron Polska Sp. z o.o.

Wpisy promowane

  • Na czym polega obsługa kadrowo-płacowa?
    Pracownicy będący podstawą każdego biznesu, wymagają umiejętnego i sprawnego zarządzania. Bez tego żaden pracodawca nie będzie w stanie zapewnić swojemu ...
  • Nadzór nad pracownikami terenowymi w firmie
    Kontrola pracy w terenie ma korzystny wpływ na efektywność podejmowanych działań. Dzięki nadzorowi przedsiębiorstwa mogą skuteczniej wykrywać ewentualne nieprawidłowości oraz ...

Wydarzenia

Pytech Summit 2021
09.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry