„Jak zbudować skuteczny Landing Page” – darmowy poradnik od Click House

Opublikowano: 15 października 2013. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Click House przygotował darmowy poradnik dla wszystkich, którzy zainteresowani są zwiększeniem skuteczności stron docelowych (landing page).

W publikacji znajdziemy między innymi informacje na temat tworzenia stron docelowych, liczne przykłady i informacje na temat dopasowania strony do grupy docelowej. Autorzy wskazują również na błędy popełniane podczas projektowania i przedstawiają porady jak optymalizować i testować stronę przed oraz po uruchomieniu kampanii reklamowej.

Tajniki budowy skutecznego landing page

Przykłady największych reklamodawców pokazują, że landing page warto przed właściwą kampanią poddać testom, które pozwolą wyłapać błędy i co za tym idzie, zwiększyć konwersję często nawet o kilkadziesiąt procent – powiedział Rafał Szmitrowski, dyrektor kreatywny i strategiczny agencji Click House.

Poradnik można pobrać korzystając z usługi Pay Per Share, ze strony: http://lp.clickhouse.pl. Wystarczy, że po kliknięciu w przycisk „Pobierz” udostępnimy informację o materiale na swoim facebookowym wallu.

Sylwester Kozak„Jak zbudować skuteczny Landing Page” – darmowy poradnik od Click House

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.