Jakub Probola będzie zarządzał inkubatorem innowacji dla start-upów

Jakub Probola od początku sierpnia będzie odpowiedzialny za zarządzanie strategiczne inkubatorem innowacji hub:raum Kraków, który tworzy Deutsche Telekom.

logo_T_MobileCieszę się z ogromnych możliwości, jakie teraz się przede mną otwierają. Współpraca z młodymi ludźmi, aspirującymi przedsiębiorcami to niesamowite doświadczenie. Pracując ze startupami będę dążyć do tego, żeby uruchomić oferowaną przez nich usługę na rynku lub rynkach, gdzie obecni są operatorzy z grupy Deutsche Telekom. To jest nasz cel. – powiedział Jakub Probola.

Jakub Probola pełnił dotychczas funkcję Kierownika Działu Innowacyjności w T-Mobile. Zajmował się wyszukiwaniem i analizą nowych technologii, usług i serwisów dla klientów sieci. Od początku swojej kariery zawodowej był odpowiedzialny za wdrażanie nowych technologii oraz rozwój produktów. Ze środowiskiem start-upów związany od kilku lat. Był mentorem BIC Summer Start czy GammaRebels oraz członkiem jury m.in. podczas Bitspiration i Startup Weekend Warsaw.

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry