Jakub Probola będzie zarządzał inkubatorem innowacji dla start-upów

Opublikowano: 5 sierpnia 2013. Kategoria: Rynek Startupy. Tagi: , ,

Jakub Probola od początku sierpnia będzie odpowiedzialny za zarządzanie strategiczne inkubatorem innowacji hub:raum Kraków, który tworzy Deutsche Telekom.

logo_T_MobileCieszę się z ogromnych możliwości, jakie teraz się przede mną otwierają. Współpraca z młodymi ludźmi, aspirującymi przedsiębiorcami to niesamowite doświadczenie. Pracując ze startupami będę dążyć do tego, żeby uruchomić oferowaną przez nich usługę na rynku lub rynkach, gdzie obecni są operatorzy z grupy Deutsche Telekom. To jest nasz cel. – powiedział Jakub Probola.

Jakub Probola pełnił dotychczas funkcję Kierownika Działu Innowacyjności w T-Mobile. Zajmował się wyszukiwaniem i analizą nowych technologii, usług i serwisów dla klientów sieci. Od początku swojej kariery zawodowej był odpowiedzialny za wdrażanie nowych technologii oraz rozwój produktów. Ze środowiskiem start-upów związany od kilku lat. Był mentorem BIC Summer Start czy GammaRebels oraz członkiem jury m.in. podczas Bitspiration i Startup Weekend Warsaw.

Sylwester KozakJakub Probola będzie zarządzał inkubatorem innowacji dla start-upów

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.