Jeden click do interaktywnego programu TV

Opublikowano: 11 września 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Uruchomiony został właśnie nowy portal z programem telewizyjnym TIWI.pl. Wśród najważniejszych cech jego twórcy wymieniają między innymi pełną ramówkę stacji, widoczną na pierwszej stronie, co ma pozwolić na szybkie sprawdzenie, co jest aktualnie emitowane bez przechodzenia przez kilka podstron.

Dodatkowo TIWI.pl posiada dwa rozwiązania:

  • menu dolne z alfabetycznie posortowaną listą wszystkich stacji,
  • wyszukiwarkę, znajdującą pożądany program już po wpisaniu kilku pierwszych liter.

TIWI.pl umożliwia także stworzenie własnej wersji serwisu. Zalogowani użytkownicy sami decydują, które stacje i w jakiej kolejności mają być wyświetlane. Mogą także dodawać wybrane programy do listy ulubionych, widocznych w zakładce „Twoje ulubione”. W tym celu należy zaznaczyć gwiazdkę znajdującą się obok wytypowanego filmu czy serialu lub skorzystać z filmiku instruktażowego.

Aby nie przeoczyć ulubionego programu, zalogowani użytkownicy mają możliwość  ustawienia wygodnego, darmowego przypominania na e-mail o zbliżającej się emisji.

TIWI.pl udostępnia skrócony opis programu, dostępny po najechaniu kursorem myszki na jego tytuł. Użytkownicy mogą skorzystać z ocen i komentarzy innych użytkowników. Programy z najwyższą notą znajdują się także w zakładce „Najwyżej oceniane”.

Podążając za szybko rosnącymi wymaganiami współczesnych internautów, serwis TIWI.pl posiada także wersję na iPhona. Dzięki temu można wygodnie śledzić aktualny program telewizyjny z dowolnego miejsca i o dowolnej porze –  mówi Rafał Zalewski, twórca serwisu.

Tomasz UchańskiJeden click do interaktywnego programu TV

Podziel się!

O autorze

tomasz.uchanski