Jest już nowa wersja mytaxi – nowy wygląd to nie jedyna nowość

Opublikowano: 7 listopada 2013. Kategoria: Rynek.

Na smartfony pojawiła się nowa wersja aplikacji do zamawiania taksówek – mytaxi. Aplikacja została całkowicie przebudowana i zaprojektowana od podstaw.

Aplikacja poza zmienionym wyglądem została zoptymalizowana pod kątem rozmiaru, który obecnie jest o 60 proc. mniejszy. Poprawiono również szybkość działania aplikacji. Niebawem zostaną również wprowadzone płatności za kurs bezpośrednio z poziomu aplikacji.

iphone_5s_bl_group-of-3_arriving_R5_pl

Mytaxi współpracuje bezpośrednio z kierowcami, którzy posiadają imienną licencję i prowadzą działalność gospodarczą. Większość z nich pracuje równocześnie w korporacjach czy stowarzyszeniach taxi. Obecnie w Warszawie znajdziemy około 500 taksówek współpracujących z mytaxi.

Dla użytkowników prowadzonych jest również wiele akcji promocyjnych, w których można uzyskać kupony zniżkowe o wartości 15 zł.

Aplikacja jest bezpłatna i można ją pobrać ze sklepów AppStore, Google Play i BlackBerryWorld.

Sylwester KozakJest już nowa wersja mytaxi – nowy wygląd to nie jedyna nowość

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.