Jobexpress.pl dla studentów

Ogólnopolski portal pracy Jobexpress.pl otworzył sekcję z ogłoszeniami przeznaczonymi dla studentów. Na stronie www.jobexpress.pl/student można już dziś znaleźć ponad 500 ofert pracy. Na oferty w sekcji studenckiej aplikuje się w taki sam sposób, jak na inne ogłoszenia w serwisie.

„Przygotowaliśmy mnóstwo interesujących ofert dla studentów i zamierzamy z każdym miesiącem dodawać po kilkadziesiąt nowych. Oferty pochodzą z różnych branż. Umożliwiają znalezienie pracy stałej lub dodatkowej, a także staży i praktyk” – mówi Agnieszka Wiącek, manager Jobexpress.pl

Na zarejestrowanych użytkowników portalu czeka niespodzianka – darmowy e-book do pobrania. Można w nim znaleźć porady dotyczące wyboru ścieżki kariery, efektywnego starania się o pracę oraz sposobów przetrwania w miejscu pracy. W sekcji studenckiej znajdują się także artykuły na temat kariery zawodowej studentów i absolwentów uczelni.
Kolejną niespodzianką jest możliwość zapisania się na internetowy kurs języka angielskiego, przygotowany przez Lemon School. Szkolenie składa się z piętnastu lekcji i zawiera słownictwo oraz zwroty związane ze studiami.

Ogólnopolskim partnerem sekcji studenckiej Jobexpress.pl jest program na rzecz rozwoju kariery studentów – Drogowskazy Kariery, a także liczne Biura Karier.

Jobexpress.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry