jobpilot.pl i PSZK podpisały umowę o współpracy

Opublikowano: 20 marca 2002. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

jobpilot.pl i Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami podpisały umowę o współpracy, w ramach której serwis jobpilot będzie zarządzał witryną PSZK, aktualizując informacje o inicjatywach i wydarzeniach organizowanych przez stowarzyszenie.

Umowa umożliwi PSZK i jej członkom interaktywną komunikację, dostęp do bieżących informacji o konferencjach, spotkaniach, kongresach i seminariach poświęconych tematyce zarządzania ludźmi.W ramach umowy, jobpilot będzie promował działania podejmowane przez PSZK w organizowanych przez serwis akcjach promocyjnych.

Dla PSZK współpraca z serwisem jobpilot.pl oznacza przede wszystkim wykorzystanie możliwości, jakie daje internet w procesie komunikacji, wymianie praktycznej, fachowej wiedzy i bieżącej informacji. Jobpilot, dzięki współpracy z PSZK otrzyma status Patrona Internetowego na imprezach, akcjach i konkursach oragnizowanych przez stowarzyszenie i promowanych przez serwis.

Dla jobpilota oznacza to również przeprowadzenie szerokiej akcji informacyjnej na temat zadań internetowego serwisu kariery wsród członków stowarzyszenia. W wyniku podpisania umowy, jobpilot uzyska również status Członka Wspierającego Stowarzyszenie, co umożliwi serwisowi m.i. reklamowanie się na organizowanych przez PSZK wydarzeniach.

W opini obu stron, zawarta umowa o współpracy, pozwoli na efektywne propagowanie internetu jako cennego źródła informacji i podstawowego narzędzia dla ludzi aktywnych zawodowo.

http://www.jobpilot.pl

Sylwester Kozakjobpilot.pl i PSZK podpisały umowę o współpracy

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.