Jubileuszowy serwis Fabryki Przyczep Niewiadów

Opublikowano: 7 stycznia 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Pod adresem niewiadow.com.pl został uruchomiony nowy serwis internetowy Fabryki Przyczep „Niewiadów”. Termin grudniowy nie jest przypadkowy, gdyż właśnie w tym miesiącu firma obchodzi 80 lecie istnienia. Nowym serwisem kierownictwo firmy chciało uczcić rocznicę założenia przedsiębiorstwa.

Głównym celem serwisu jest prezentacja firmy, ze szczególnym uwzględnieniem wytwarzanych przez nią wyrobów. Użytkownicy witryny mają możliwość dokładnego zapoznania się ze wszystkimi produktami marki Niewiadów. W tym przypadku kreacja ustąpiła funkcjonalności, dobrze oddając charakterystykę branży, w jakiej działa przedsiębiorstwo.

Serwis udostępnia pełną listę wszystkich dealerów i punktów serwisowych. Dodatkowo, zarejestrowani użytkownicy mają możliwość składania zamówień ze strony WWW. Dealerzy współpracujący z firmą, dzięki systemowi logowania mogą dostać się do specjalnie dla nich przygotowanej sekcji – tam można składać zamówienia oraz zapoznać się z pełną ofertą dealerską. Dzięki zastosowanemu rozwiązaniu możliwe stało się przeniesienie części kontaktów z partnerami i kontrahentami do sieci, co w znacznym stopniu uprości wzajemną komunikację.

Witryna została zaprojektowana i zbudowana przez agencję internetową cyberstudio z Katowic, która jest odpowiedzialna za kompleksową obsługę internetową Fabryki Przyczep „Niewiadów”.

http://www.niewiadow.com.pl

Sylwester KozakJubileuszowy serwis Fabryki Przyczep Niewiadów

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.