Junior uruchamia Galerię Młodych Artystów

Opublikowano: 22 marca 2002. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Internetowy serwis dla dzieci „Junior” uruchomił nowy dział „Galeria”, w którym wszystkie utalentowane dzieciaki mogą pokazać światu swoją twórczość plastyczną lub literacką.

Galeria została podzielona na cztery działy: Opowiadania, Obrazki, Poezja i Komiksy. Poszukując określonych prac lub twórczości poszczególnych młodych artystów można skorzystać z wyszukiwarki.

Galeria Juniora umożliwia prezentację własnej twórczości wszystkim chętnym dzieciom. Jedynym warunkiem publikacji prac jest zgoda rodziców.

– Dzieci są prawdziwymi artystami, mają wiele oryginalnych i twórczych pomysłów i bardzo chętnie chwalą się nimi. Coraz więcej dzieciaków tworzy własne strony WWW, gdzie prezentują swoje małe dzieła. Nie wszystkie jednak mają warunki i umiejętności, które pozwoliłyby im zaistnieć w Internecie. Aby zamieścić prace w Galerii Juniora, wystarczy je do nas przysłać. Oczywiście za zgodą rodziców. – mówi Katarzyna Majgier – redaktor naczelny „Juniora”.

Junior to serwis internetowy dla dzieci i młodszych nastolatków. Zawiera artykuły popularnonaukowe, recenzje książek, gier i programów edukacyjnych przeznaczonych dla najmłodszych, porady na temat korzystania z komputera i Internetu, a także forum dyskusyjne, humor oraz quizy. Serwis istnieje od czerwca 2000 roku i cieszy się dużą popularnością wśród młodych internautów.

http://junior.reporter.pl/galeria/
http://junior.reporter.pl/

Sylwester KozakJunior uruchamia Galerię Młodych Artystów

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.