K2 Internet eksportuje usługi e-marketingowe

Opublikowano: 7 stycznia 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Od końca października br. można oglądać nowy korporacyjny serwis szwedzkiej firmy prawniczej Magnusson Wahlin Qvist Stanbrook – www.maqs.com.

Jest to kolejna kreacja K2 Internet S.A. stworzona na rynek europejski. Serwis jest bardzo wizerunkowy. Siła przekazu tkwi w zdjęciach, na których znajdują się pracownicy kancelarii. Dzięki nim serwis „nawiązuje” kontakt i „buduje” partnerską relację z internautą.
Specjalnie na potrzeby serwisu K2 Internet S.A. zorganizowało sesję fotograficzną w Szwecji, Danii, Polsce. Dzięki zastosowaniu losowego wyświetlania grafik w obrębie wybranych sekcji serwis żyje i każda wizyta na stronach www.maqs.com jest inna.

Celem serwisu jest poinformowanie grupy docelowej o nowej firmie prawniczej MAQS Magnusson Wahlin Qvist Stanbrook (utworzonej poprzez połączenie firm Magnusson Wahlin i Qvist Stanbrook), zaprezentowanie nowego wizerunku firmy oraz jej przewag konkurencyjnych, a także przekazanie wszystkich podstawowych informacji o firmie. Serwis wyświetlany jest w wersji anglojęzycznej – na przełomie grudnia, stycznia wzbogaci się o korporacyjne wersje językowe kancelarii: polską, szwedzką i duńską.

http://www.maqs.com

Sylwester KozakK2 Internet eksportuje usługi e-marketingowe

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.