K2 Internet publikuje cenę sprzedaży akcji

Opublikowano: 9 kwietnia 2008. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

W dniu 4 kwietnia 2008 roku został zakończony proces book-buildingu w ramach oferty publicznej akcji K2 Internet S.A. – spółki marketingowo-technologicznej. Cenę emisyjną akcji Spółki ustalono na 25,0 zł za akcję.

Prospekt emisyjny K2 Internet S.A. został opublikowany 25 marca br. Zapisy dla Inwestorów rozpoczynają się 9 kwietnia i potrwają do 11 kwietnia. Dzięki emisji nowych akcji K2 Internet S.A. pozyska z giełdy do 8,25 mln zł.

„Wycena akcji uzyskana w trakcie book-buildingu daje duże pole do tworzenia wartości dla akcjonariuszy spółki, do grona których dołączy wkrótce liczna grupa inwestorów będących klientami czołowych OFE i TFI które aktywnie brały udział w budowie księgi popytu. Cena emisyjna na poziomie 25,0 zł za akcję umożliwi realizację celów strategicznych zawartych w prospekcie.” – mówi Janusz Żebrowski, prezes Zarządu K2 Internet S.A.

Spółka oferuje do objęcia 330.000 akcji serii H nowej emisji, a ponadto akcjonariusze zaoferowali do sprzedaży 420.000  akcji serii A, B, C, D, E i F. Oferującym akcje K2 Internet S.A. jest Dom Maklerski PENTRATOR S.A.
Pozyskany kapitał z emisji nowych akcji pozwoli na budowę bardzo silnej i unikalnej w Polsce organizacji do realizacji dużych i innowacyjnych projektów interaktywnych w obszarze marketingu, sprzedaży oraz obsługi klientów. Szczegółowe informacje dotyczące emisji zawarte są w prospekcie emisyjnym K2 Internet S.A. dostępnym na stronie Spółki.

www.k2.pl

Hanna LaskowskaK2 Internet publikuje cenę sprzedaży akcji

Podziel się!

O autorze

hania