K2 rozwija rynek e-mail marketingu

Opublikowano: 4 listopada 2002. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

16 października 2002 r. w Warszawie odbyło się bezpłatne seminarium pod nazwą: „Osiągaj większe przychody dzięki marketingowi bezpośredniemu on-line”. Zainteresowanie przerosło oczekiwania K2 Internet – organizatora wydarzenia.

Seminarium skierowane było do szefów i pracowników działów marketingu bezpośredniego. W czasie spotkania eksperci K2 omawiali zagadnienia związane z efektywnością marketingu bezpośredniego on-line (porównania z tradycyjnymi działaniami mailingowymi, studia przypadków, odniesienia do rynków zachodnich i itp.).

Organizatorzy nie spodziewali się tak wysokiego zainteresowania seminarium. Przewidywano, że zarejestruje się około 100 – 150 osób, z czego w samym spotkaniu udział weźmie od 50 do 70. W sumie formularz rejestracyjny wypełniło 427 osób, a w seminarium uczestniczyło prawie 100. Kolejne 150 poprosiło o przesłanie materiałów.

„Wysokie zainteresowanie tematyką e-mail marketingu dowodzi, że rynek jest chłonny na tego typu usługi. Marketerzy wciąż poszukują skutecznych i tanich sposobów dotarcia do klientów. Marketing bezpośredni on-line jest jednym z nich.” – mówi Michał Lach, Prezes Zarządu K2 Internet. „Efekty seminarium są już widoczne. Obecnie finalizujemy rozmowy z kilkoma firmami zainteresowanymi tym narzędziem” – dodaje M. Lach.

Jeszcze w tym roku K2 planuje opracowanie specjalnej strony internetowej, poświęconej wyłącznie tematyce e-mail marketingu. Agencja zamierza także kontynuować proces „edukacji” rynku m.in. poprzez organizację kolejnych seminariów związanych z e-marketingiem.

http://www.k2.pl

Sylwester KozakK2 rozwija rynek e-mail marketingu

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.