Kadrowe wzmocnienie w 7milowym

Początek roku w firmie 7milowy z Grupy BCC przebiegł pod znakiem awansów na kierowniczych stanowiskach. Zmiany kadrowe to wynik budowy Centrum Kompetencyjnego SPRINT, które zajmuje się rozwojem rozwiązań 7milowego na potrzeby firm z sektora MSP.

norbert-wierbilowicz_dyrektor-konsultingu_7milowyW styczniu br. stanowisko Dyrektora Konsultingu objął Norbert Wierbiłowicz, dotychczasowy Kierownik Biura Projektów, który zastąpił na tym stanowisku Sławomira Hulalkę. Na nowym stanowisku będzie odpowiedzialny m. in. za koordynację prac Działu Konsultingu i CK SPRINT oraz kontrolę nad realizacją projektów dla Klientów. Jest związany z 7milowym od 2004 roku.

„Współpracuję z 7milowym od jego powstania i jestem dumny, że miałem okazję przez ostatnie cztery lata rozwijać się razem z całym zespołem. Zadanie, które postawił przede mną Zarząd firmy to wielka odpowiedzialność, ale jednocześnie zawodowe wyzwanie. Moim głównym celem na bieżący rok jest rozbudowa Centrum Kompetencyjnego SPRINT w wewnętrznych strukturach 7milowego” – powiedział Norbert Wierbiłowicz, Dyrektor Konsultingu w firmie 7milowy.
Zmiany osobowe objęły również Zarząd spółki 7milowy. Nowym członkiem Zarządu został Waldemar Sokołowski, Dyrektor Działu Usług Outsourcingowych BCC.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry