Kalicińscy.com i Gadzinowski wyznaczają nowe trendy z pasją

Jacek Gadzinowski został partnerem w agencji nowych mediów – Kalicinscy.com. Będzie współtworzył jej strategię, cele rozwoju biznesu oraz publicity, jako strategic development director.

Z początkiem lutego 2010, Jacek Gadzinowski dołącza do agencji Kalicinscy.com. Powstaje mariaż doświadczenia, pasji i kreatywności. Działania agencji w nowych mediach wzmocnione zostaną o wiedzę związaną komunikacją sprzedażową, wyznaczaniem nowych trendów komunikacyjnych.

„Kto nie zmienia się, nie kreuje trendów – ten odstaje od realiów nowych mediów, jutrzejszych narzędzi komunikacji o których należy myśleć już dzisiaj. Połączyliśmy nasze siły bo identycznie postrzegamy rzeczywistość marketingu, potrzeby klientów i marek oraz osobiste pasje. Nasze działania będą o krok przed innymi a różnorodne doświadczenia znakomicie się uzupełniają się”
– mówi Jacek Gadzinowski.

Gadzinowski posiada doświadczenie związane z nowymi i tradycyjnymi mediami, które pozyskał pracując dla Onet.pl/ITI, Polska Telefonia Cyfrowa, Agito.pl, Momentum Worldwide/Mccann, Amica S.A, KKS Lech Poznań. Zajmował się także słowem pisanym, w mediach tradycyjnych i elektronicznych, analizą trendów rynkowych na www.gadzinowski.pl oraz szkoleniami dla branży bankowej, FMCG, mediów. Jego doświadczenie uzupełni i rozbuduje dzisiejsze kompetencje agencji Kalicinscy.com w mobile, e-commerce, social & Internet marketingu, planowaniu mediów wraz z połączonym działaniem w tradycyjnych kanałach komunikacji.

„Transfer Jacka, wynika z wytyczonej strategii rozwoju naszej agencji, która w ostatnim roku znacząco rozwinęła się. Rozszerzamy kompetencje, pozyskaliśmy dużo nowego biznesu a co najważniejsze, jest już nas 30 osób. Potencjałem jesteśmy równi liderom rynkowym w branży interactive czy szerzej mówiąc – komunikacji. Mamy ambitne plany na ten rok, które już realizujemy.” – mówi Maciej Kaliciński, strategic director i założyciel agencji Kalicinscy.com

Kalicińscy.com i Gadzinowski wyznaczają nowe trendy z pasją 1„Łączą nas z Jackiem wspólne pasje jak snowboard i kitesurfing, co wpływa na nasze zrozumienie, kreatywność i otwartość na nowe trendy. Nie garnitur i krawat, zrozumie target grupę lub zrealizuje najlepszą komunikację marki czy produktu. To ludzie z krwi i kości, to co mają w otwartych głowach, tworzy wartość marek o których się mówi” – stwierdza Jakub Kaliciński, creative director i załżyciel agencji Kalicinscy.com.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Kampania "To jest Twój biznes"
01.12.2022 - 31.01.2023
Program społeczny TOP Women w e-biznesie
15.01.2023
Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

Przewiń do góry