Kampania rekrutacyjna Avonu

Firma kosmetyczna Avon Cosmetics Polska rozpoczęła ogólnopolską kampanię rekrutacyjną, której celem jest zachęcenie kobiet do współpracy z firmą w charakterze Konsultantki. W spocie telewizyjnym wystąpiły Konsultantki Avonu.

„Konsultantki cenią sobie przede wszystkim elastyczny czas pracy,  dopasowany do ich stylu życia oraz możliwość dodatkowego zarobku, który lubią przeznaczać na drobne przyjemności. Dodatkowym atutem jest dla nich również kontakt z ludźmi.” – mówi Tomasz Muras, Dyrektor Generalny Avon Cosmetics Polska.
„Avon oferuje dobre kosmetyki w rozsądnej cenie, na które kobiety będą mogły sobie pozwolić nawet w czasach kryzysu.”

W marcu rekrutacyjny spot reklamowy pojawi się w stacjach: TVN, Polsat, TVP, TVP3, TVN7, TV4, TVN7, Polsat2 , TVN Style, Zone Club, AXN, Zone Reality, Hallmark, Zone Romantica, FoxLife, kuchnia.tv, Domo, Movies24, Wedding TV.

Na stronie internetowej www.swiatavon.pl znajduje się formularz rejestracyjny dla osób, które chcą podjąć współpracę z firmą w charakterze Konsultanki. Akcja rekrutacyjna jest wspierana również w Internecie na portalach: Onet, Interia, Nasza – Klasa, Edziecko i Korba, o2, Pudelek, LuxLux, Snobka, Lansik, Kaprysy i Samosia.

Kampanią internetową i zakupem mediów zajęła się agencja Next Innovation. Za kreację reklamy telewizyjnej jest odpowiedzialna agencja Soho Square.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top