Kanały informacyjne portalu Gadu-Gadu.pl w CafeNews.pl

Opublikowano: 29 kwietnia 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Portal Gadu-Gadu.pl uruchomił nową funkcjonalność dla swoich użytkowników. Od tej pory użytkownicy Gadu-Gadu mogą na bieżąco śledzić aktualne wiadomości z młodzieżowego portalu Gadu-Gadu.pl i dodawać jego kanały do strony startowej CafeNews.pl.

Zakres źródeł informacji znajdujący się w portalu Gadu-Gadu.pl to 7 kanałów informacyjnych –
m.in. aktualności, sport, ploteczki, pieniądze… W efekcie użytkownik ma dostęp do pojawiających się na bieżąco informacji w jednym miejscu. Te same informacje może on dodać do portalu CafeNews.pl gdzie dodatkowo uzyska dostęp nawet do kilkuset najlepszych źródeł treści w polskim internecie. Wystarczy kliknąć na przycisk „Dodaj do CafeNews.pl” :  i wybrać stosowny kanał informacyjny.

Integracja rozwiązań była możliwa dzięki rozpoczętej współpracy między firmą GG Network S.A.- właścicielem portalu Gadu-Gadu.pl, a spółką internetową Cafe News S.A. – właścicielem portalu osobistego CafeNews.pl. Partnerami medialnymi portal osobistego Cafe News.pl są stopklatka.pl, papilot.pl, e-biznes.pl, jobs.pl, newsline.pl, korba.pl, businessman.pl, nuta.pl, brief.pl, nf.pl.

Hanna LaskowskaKanały informacyjne portalu Gadu-Gadu.pl w CafeNews.pl

Podziel się!

O autorze

hania