Kancelaria Księgowa MGI Akcept wybrała system Axapta

Opublikowano: 17 grudnia 2002. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , , ,

Microsoft Business Solutions (d. Navision, obecnie dział firmy Microsoft), wiodący producent systemów klasy ERP II dla organizacji średniej wielkości, poinformował o wdrożeniu systemu Microsoft Business Solutions-Axapta w Kancelarii Księgowej MGI Akcept, stowarzyszonej w międzynarodowej sieci firm doradczych i księgowych MGI. Wdrożenie przeprowadziła spółka Bonair, partner Microsoft Business Solutions, dostawca zintegrowanych, dedykowanych i kompleksowych rozwiązań informatycznych. Specjalizuje się we wdrażaniu systemów klasy ERP wspomagających zarządzanie i kontrolę procesów; analiz i prognoz Business Intelligence oraz w projektowaniu, tworzeniu, a także wdrażaniu dedykowanych aplikacji i systemów B2B.

„Wdrożenie systemu Microsoft Business Solutions-Axapta pozwala nam świadczyć szerszy zakres usług niż klasyczna rachunkowość” powiedziała Iwona Skowrońska-Przygodzka, założyciel i prezes MGI Akcept. „Wybraliśmy system Microsoft Business Solutions-Axapta, ponieważ najlepiej odpowiada rosnącym potrzebom klientów oraz spełnia rygorystyczne normy najwyższej jakości usług księgowych i finansowych. System ten jest rekomendowany również przez sieć partnerów MGI”.

Spółka Bonair wdrożyła w kancelarii księgowej MGI Akcept standardowe moduły systemu Axapta – finanse i środki trwałe. W grudniu uruchomione zostanie rozwiązanie branżowe, stworzone przez Bonair w środowisku Axapta, honoraria (kadry i płace). Microsoft Business Solutions włączył ten autorski moduł, program Bonair, do standardu. “Jest to znaczący wkład naszego partnera w lokalizację produktu na polskim rynku i potwierdzeniu kompetencji jego konsultantów” stwierdził Maciej Potapczyk, dyrektor generalny MBS. MGI Akcept korzysta z systemu Axapta do obsługi około 300 firm, które prowadzą outsourcing w zakresie księgowości. Wdrożenie rozpoczęto w październiku 2002 r. i zakończono po około dwóch miesiącach.

Lloyds Register Quality Assurance przyznał kancelarii księgowej MGI Akcept certyfikat ISO 9001:2000 obejmujący: outsourcing usług księgowych i usług kadrowo-płacowych, inwentaryzację, przeprowadzanie audytów wewnętrznych księgowości klienta, wdrożenie działu wzorowej księgowości, nadzór nad księgowością klienta, pomoc w rozpoczęciu działalności gospodarczej, realizację usług finansowych. MGI Akcept jako pierwsza firma w tej branży w Polsce otrzymał ISO w tylu kategoriach.

http://www.mgiakcept.pl
http://www.navision.com/pl

Sylwester KozakKancelaria Księgowa MGI Akcept wybrała system Axapta

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.