KantorOnline.pl planuje wejść na New Connect

Opublikowano: 13 marca 2012. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Spółka planuje debiut na New Connect w drugim kwartale 2012, wielkość oferty wyniesie 700 tys. złotych. TNN Finance, właściciel serwisu, planuje przeznaczyć pozyskane środki na rozwój platformy oraz na reklamę wizerunkową.

Chcemy rozbudować serwis, wprowadzić dodatkowe produkty, rozwinąć automatyzację procesów informatycznych i infrastrukturę informatyczno-techniczną – mówi Arkadiusz Kondek, prezes zarządu TNN Finance.

KantorOnline.pl planuje wejść na New Connect 1

Właściciel serwisu zamierza również rozbudować system CRM, który pozwala usprawnić relacje z klientami i zadbać o zaspokajanie ich potrzeb.

Według prognoz wysokość przychodów ze sprzedaży ma wzrosnąć z 1,01 mln zł w roku 2012 do 2,73 mln zł w roku 2014, w 2012 spółka powinna osiągnąć zysk na poziomie 620 tys. zł. Pod koniec 2014 roku bilans ma wykazać 2 050 tys. zł zysku.

Nasz rozwój chcemy oprzeć nie tylko na poprawie jakości usług, ale również poprzez dotarcie do nowych klientów. Planujemy wprowadzić do naszej oferty m.in. waluty skandynawskie. Myślimy również nad innymi działaniami, nie związanymi stricte z wymianą walut – zapowiada Arkadiusz Kondek.

KantorOnline.pl powstał w 2011 roku, od początku działalności do końca stycznia całkowita wielkość obrotów walutami wyniosła 137,5 mln złotych.

Sylwester KozakKantorOnline.pl planuje wejść na New Connect

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.