Kapsch TeleCom podsumował I półrocze

Opublikowano: 10 lipca 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Firma Kapsch TeleCom Sp. z o.o. , integrator systemów transmisji głosu, danych i multimediów, ogłosił dziś wyniki finansowe za pierwsze półrocze 2003 r.

Przychód firmy wyniósł 8.844 tys. złotych, co stanowi wzrost o ponad 42 procent w porównaniu do tego samego okresu w roku 2002. Zysk netto Kapsch TeleCom w Polsce wyniósł 915 tys. złotych, przy stracie na poziomie 230 tys. zł w analogicznym okresie 2002 r. Wzrost przychodów ze sprzedaży Kapsch TeleCom zawdzięcza między innymi wzmocnieniu działów handlowego i technicznego oraz rozszerzeniu dotychczasowej oferty o rozwiązania telefonii IP, transmisji danych oraz okablowania strukturalnego.

„Dobre wyniki finansowe świadczą o skuteczności konsekwentnie realizowanej strategii rynkowej, która zakłada promocję i sprzedaż usług integracji systemów teleinformatycznych, polegającej na dostarczeniu naszym klientom kompleksowych rozwiązań – od okablowania strukturalnego po zaawansowane urządzenia do transmisji głosu, danych i contact center. Ogromne znaczenie ma dla nas także dalsze zacieśnianie współpracy z naszymi partnerami Nortel Networks i Cisco Systems” powiedział Jarosław Wijatkowski, dyrektor zarządzający Kapsch TeleCom Sp. z o.o. „Od kilku miesięcy obserwujemy poprawę koniunktury gospodarczej, co znajduje swoje odbicie w rosnącej sprzedaży i zwiększonej liczbie zapytań ofertowych, jakie otrzymujemy. Mam nadzieję, że tendencja ta będzie obowiązywać również w kolejnych kwartałach” dodaje.

http://www.kapsch.com.pl

Sylwester KozakKapsch TeleCom podsumował I półrocze

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.