Karolina Kobiela pokieruje zespołem Mobile w Adv.pl

Karolina Kobiela została nowym liderem zespołu Mobile w agencji interaktywnej Adv.pl (Lemon Sky).

Karolina Kobiela zdobywała doświadczenie zawodowe we wrocławskich agencjach BTL i reklamowych typu ful serwis. Z Karolina Kobiela pokieruje zespołem Mobile w Adv.pl 1agencją Adv.pl (Lemon Sky) związana jest od 2010 roku, dotychczas zajmowała stanowisko Video & Motion Project Manager.

Mobile marketing, prowadzony w oparciu o niestandardowe rozwiązania z wykorzystaniem urządzeń mobilnych, to jeden z filarów działalności spółki.

W zdigitalizowanym świecie – pełnym nowinek technologicznych – wykorzystanie rozwiązań dedykowanych urządzeniom mobilnym staje się codziennością. Jestem przekonana, że Karolina Kobiela doskonale sprawdzi się w roli lidera. Ma bardzo duże doświadczenie w pracy z klientem oraz realizacji innowacyjnych projektów łączących w sobie m.in. technologie mobilne oraz Augmented Reality. – mówi Magdalena Surowiec, prezes zarządu Adv.pl (Lemon Sky).

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry