Karty SIM z różnych krajów na Traveliada.pl

Opublikowano: 28 czerwca 2005. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Na stronach traveliada.pl można kupić prepaidowe karty SIM z niemal całego świata.

Nowa oferta internetowego biura podróży Traveliada.pl 'Karty SIM Świat', to możliwość zakupu karty prepaidowej do telefonu komórkowego operatora tego kraju, do którego planowany jest wyjazd. To bardzo korzystne rozwiązanie dla osób, które planują wakacje z grupą znajomych lub dla podróżujących biznesmenów. Mogą oni między sobą swobodnie, tanio rozmawiać oraz wysyłać SMSy. Za płączenia z Polską płacą wg. stawek lokalnych, a połączenia przychodzące z Polski są ZA DARMO.

Wraz z kartą SIM klient otrzymuje instrukcję obsługi w języku polskim, a swój nowy numer poznaje jeszcze będąc w Polsce. W czasie swego pobytu za granicą sam decyduje o stanie swojego konta i cenie połączeń wychodzących. Odebranie połączenia z Polski jest bezpłatne, a rozmowy krajowe są bez roamingu. Ceny kart są zróznicowane: od 59 zł za brytyjską T-Mobile do 249 zł za chorwacką kartę SIMPA. Wszystkie karty posiadają kredyt startowy, ważność od 6 do 12 miesięcy bez doładowania i przeważnie są aktywowane przez pierwsze połączenie wychodzące.

Na świecie zagraniczne karty SIM są częstym przedmiotem sprzedaży na aukcjach internetowych. Propozycja portalu Traveliada.pl jest skierowana również do osób wybierających się do pracy za granicą i ludzi często podróżujących służbowo. W Polsce największą popularnością cieszą się grecka karta 'Free2go', hiszpańska 'Amena', cypryjska 'Areeba' i włoska 'Wind'.

Nowy produkt oferowany przez portal Traveliada.pl został wprowadzony dzięki współpracy z miedzynarodową firmą ’2PAgency' z siedzibą w Pradze. Firma istnieje od 1994 roku; posiada przedstawicielstwa w 11 krajach. Przedstawicielstwo polskie powstało w marcu 2005 roku. Od 2004 roku '2PAgency' rozpoczęło realizację projektu zwanego SIM-Service, który polega na międzynarodowej dystrybucji kart prepaidowych. Dzięki którym turysta, wypoczywający lub pracujący biznesmen może łatwo zaopatrzyć się w kartę SIM kraju do którego wyjeżdża. Więcej informacji o firmie na www.sim-service.pl .

http://www.traveliada.pl

Sylwester KozakKarty SIM z różnych krajów na Traveliada.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.